• امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
 • اداره کل مدیریت بحران استان هرمزگان

  کاهش خسارات توفان حاره ای در شرق استان با تدابیر و اقدامات موثر/ خوشبختانه توفان حاره ای شرق استان خسارت جانی نداشت

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

  alt

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه با تدابیر و اقدامات صورت گرفته شاهد حداقل خسارت توفان حاره ای به شرق استان بودیم گفت: در این راستا از تمامی مردم شریف استان به ویژه مردم شرق استان، مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران، بخشداران، دهیاران، شوراهای اسلامی،معتمدین محلی ، اصحاب رسانه، روزنامه ها، خبرگزاری ها و صدا و سیمای استان ، روابط عمومی استانداری و کارکنان اداره کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان که در مدیریت این توفان همراه و همدل گام برداشتند کمال تشکر را دارم.

  مهرداد حسن زاده با بیان اینکه خوشبختانه این طوفان در منطقه هرمزگان موجب بروز خسارت جانی نشده است که جای سپاسگزاری به درگاه خالق متعال دارد، افزود: همکاری مردم با مسوولان و تعامل رسانه ها در این توفان بسیار خوب بوده و در کاهش آثار طوفان حارهای شاهین که تا ساعت های دیگر استان را ترک می کند نقش موثری داشت.
   
  مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه اکنون وضعیت در هرمزگان عادی است و مشکل خاصی وجود ندارد بیان کرد: هرچند سامانه حاره ای از این استان خارج می شود اما هشدار جوی نارنجی همچنان پابرجاست و این شرایط حتی تا صبح روز سه شنبه ادامه می یابد.
   
  وی با بیان اینکه برق ۱۳ روستا که بر اثر شکستن تیرهای برق در بخش لیردف شهرستان جاسک قطع شده بود وصل شد. افزود: سه کیلومتر شبکه توزیع فشار ضعیف برق در بخش لیردف شهرستان جاسک با حدود ۱۰ هزار مشترک بر اثر طوفان حاره ای شاهین آسیب دیده بود که عوامل فنی شرکت برق شهرستان مشکل را برطرف کردند.