• امروز پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
 • اداره کل مدیریت بحران استان هرمزگان

  پیام تبریک مدیر کل مدیریت بحران بمناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

  altمدیر کل مدیریت بحران هرمزگان با صدور پيامي فرا رسيدن هفتم مهرماه، روز آتش نشاني و ايمني را به جامعه آتش نشانان سراسر كشور تبريك گفت.

  یاری رساندن به انسان€Œها به حق گام نهادن در مسیر الهی و جاده خلوص، صداقت و مردانگی است، بی€Œشک یکی از مشاغل مهم و در عین حال سخت و مخاطره€Œآمیز شغل آتش€Œنشانی است.

  آتش€Œنشانان با هدف نجات جان و مال انسان€Œها از حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

  روز آتش نشان روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی است از جنس ایثار، شهامت و شهادت. فرشته های نجات که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند.

  اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان خدوم و زحمتکش در شهرها و روستاهای کشور، علی الخصوص آتش نشانان زحمت کش استان هرمزگان، که با از خود گذشتگی و ایثارجان خود همواره در مواجهه با خطر، با جسارت و شجاعت، برای نجات آسیب دیدگان تلاش کرده اند و با اثبات عملکرد خود به عنوان ناجیان مردم عزیزمان همواره و در همه حال آماده خدمت و جانفشانی هستند تبریک عرض می نمایم.

  انشالله همیشه با اقتدار در راه ایمنی مردم شریف ایران تلاش کنید وآرزوی سلامتی و عمر با عزت را برای همه آتش نشانان ایران خواستارم.