• امروز سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • اداره کل مدیریت بحران استان هرمزگان

  بازدید استاندار هرمزگان از مناطق مختلف بندرعباس در بامداد یکشنبه/وضعیت شهر در زمان بارندگی بررسی شد

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

  altاستاندار هرمزگان از مناطق مختلف بندرعباس در بامداد روز یکشنبه بازدید نمود و وضعیت این شهر در زمان بارندگی را بررسی نمود.

  به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد روز یکشنبه 25 فروردین، پس از دور اول بارندگی در شهر بندرعباس، وضعیت ساکنان محله های خور سنگ کن، مسیر فرودگاه، بلوار امام خمینی، خور شیلات، محله چاهستانی ها و شهرک پیامبر اعظم(ص) را مورد بررسی قرار داد.

  وی در این بازدید گفت: با تلاش همه دست اندرکاران مدیریت بحران، مشکل خاصی وجود ندارد و آبگرفتگی های موجود در حال مرتفع شدن هستند.

  به گفته استاندار هرمزگان طبق نظر کارشناسان هواشناسی سامانه بارشی همچنان بر آسمان هرمزگان است و احتمال بارش مجدد در بندرعباس وجود دارد. میزان بارندگی در بندرعباس نیز ۳۹ میلیمتر اعلام شده است.

  همچنین استاندار هرمزگان بامداد یکشنبه، در گفتگوی تلفنی با فرمانداران سراسر استان آخرین وضعیت بارندگی در مناطق مختلف هرمزگان را مورد بررسی قرار داد.

  استاندار هرمزگان در این تماس تلفنی، از میزان آمادگی نيروهای اجرايی و عملياتی در شهرستان ها و اقدامات صورت گرفته، مطلع شد.

  دکتر همتی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی اعضای ستاد مدیریت بحران و تیم امداد بر ادامه استقرار اعضای ستاد مدیریت بحران در تمامی شهرستان های استان هرمزگان تاکید کرد.

  وی گفت: تیم های امداد و نجات آماده هرگونه خدمات و امدادرسانی به مردم شریف هرمزگان هستند و مردم در صورت بروز مشکل با مدیریت بحران تماس حاصل فرمایند.