• امروز پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
 • اداره کل مدیریت بحران استان هرمزگان

  تمهيدات لازم براي جلوگیری از بروز مشکلات در ايام پاياني سال و تعطيلات نوروز اندیشیده شود

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

  altاستاندار هرمزگان گفت: تمامی تمهیدات برای مدیریت و ارائه خدمات به مسافران نوروزی و جلوگیری از بروز مشکلات باید در استان اندیشیده شود.

  به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دكتر جاسم جادری در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان هرمزگان که با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد، اظهار داشت: باید از سرعت عمل مسئولان وزارت کشور در مرکز قدردانی کرد چرا که برآوردهای خسارت سیل اخیر بلافاصله دستورات آن منتقل و صادر شد.

  وی با اشاره به در پيش بودن ایام مسافرت های پایانی سال و چهارشنبه آخر سال، اضافه کرد:‌ باید تمام توان و امکانات خود را در خدمت کاهش خطرات به کار گیریم و از همین رو باید برای چهارشنبه آخر سال آمادگی کامل داشته باشیم.

  استاندار هرمزگان اضافه کرد: در سیل و بارندگی‌های اخیر هماهنگی خوبی از طرف تمامی مسئولان استان برای مدیریت مسائل پیش آمده صورت گرفت.

  جادری بابیان اینکه اکنون در هر ماه 15 روز بالگرد امداد و نجات به صورت مشترک با استان بوشهر در استان هرمزگان مستقر است، یادآور شد: در سازمان هلال احمر به استان قول داده شده است از محل بالگردهای وارد شده به کشور، يك بالگرد مخصوص به استان هرمزگان اختصاص داده شود.

  وی با بیان اینکه احتمال بارندگی‌ها در ایام تعطیلات عید نوروز وجود دارد، تاکید کرد: تمامی تمهیدات برای مدیریت و ارائه خدمات به مسافران نوروزی و جلوگیری از بروز مشکلات باید در استان اندیشیده شود.