• امروز یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
 • اداره کل مدیریت بحران استان هرمزگان

  با حضور اسماعیل نجار؛ دومین نمایشگاه جامع مدیریت بحران کشور در شهر آفتاب افتتاح شد

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

  altدومین رویداد جامع مدیریت بحران کشور روز شنبه با حضور اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، غلامرضا خادم بیغم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش، سیدمحمد سیدی مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهرآفتاب و تعدادی از سفیران کشورهای خارجی در شهرآفتاب گشایش یافت.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، این رویداد چهارمین نمایشگاهی است که در شهر افتاب برگزارمی شود.

  علاقمندان می توانند در تاریخ مذکور از ساعت 10 صبح تا 16 از این نمایشگاه دیدن کنند.

  این رویداد در فضای مسقف نمایشگاه به مساحت 25 هزار مترمربع برگزار می شود و بیش از 120 شرکت داخلی و خارجی در آن نحضور دارند.

  برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش های علمی از بخش های جانبی این نمایشگاه است.

  این نمایشگاه در پنج بخش نمایشگاهی، همایش علمی، بخش جشنواره هنری، بخش مانور و کارگاه های آموزشی برگزار می شود.

  برگزاری جلسات تخصصی از جمله شورای هماهنگی چهار استان همجوار تهران( قزوین ، البرز،قم و اراک ) هماهنگی مشترک شهر و استان تهران و جلسه معاونان عمرانی استانداران سراسر کشور در دستور کار این دوره از نمایشگاه مدیریت بحران قرار دارد.

  به گفته سید محمد سیدی مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب مترو نمایشگاه شهر آفتاب در زمان برگزاری نمایشگاه ها فعال بوده و از بهمن ماه سال جاری با افتتاح ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی (ره) به صورت دائم خدمات رسانی خواهد کرد.

  در مدت برگزاری نمایشگاه جامع مدیریت بحران کشور پارکینگ های داخلی مجموعه شهر آفتاب نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

  مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب شهر تهران در زمینی به مساحت 138 هکتار در مجاورت مرقد مطهر امام خمینی (ره) واقع شده است.

  این مجموعه دارای یک ورودی شرقی از بزرگراه تهران- قم و یک ورودی از کمربندی شهر آفتاب است.

  مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب اردیبهشت ماه امسال با برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب به بهره برداری رسید.

  این مجموعه با هدف برگزاری نمایشگاههای ملی و بین المللی با توجه به ایجاد مشکلات ترافیکی در زمان برگزاری نمایشگاه در داخل شهر تهران احداث شده است.