• امروز سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
 • اداره کل مدیریت بحران استان هرمزگان

  آمادگی برای مقابله با حوادث طبیعی در ایام سال نو

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

  altاسماعیل نجار با تبریک فرارسیدن سال نو و تشکر از زحمات تمامی دست اندرکاران آمادگی کامل برای مقابله با حوادث طبیعی در تعطیلات نوروز را خواستار شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، در نامه اسماعیل نجار رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران کشورخطاب به استانداران آمده است در تعطیلات پیش رو طرح آمادگی دائمی برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی از تاریخ  25/12/94 لغایت 15/1/1395 برقرار و لازم است ترتیبی اتخاذ گردد تا موارد اشاره شده ذیل در دستور کار شورای هماهنگی مدیریت بحران قرار گیرد.

  در نامه معاون وزیر کشور کنترل برنامه های چهار شنبه آخر سال، ایجادآمادگی لازم مدیران ذیربط و اعضای  شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان های تابعه و تاکید بر برقراری کشیک و نظارت  مستمر بر دستگاه های امدادی و خدماتی در سطوح استان و شهرستانی یادآوری شده است.

  رییس سازمان مدیریت بحران کشور آگاه سازی مسافرین نوروزی مبنی بر عدم سکونت و استقرار در بستر و حریم رودخانه ها و پایش  مستمر جنگل ها و پیشگیری از وقوع هرگونه حریق احتمالی را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد.

  شایان ذکراست این نامه علاوه بر استانداران به ستاد کل نیروی های مسلح و سازمان امداد و نجات هلال احمر به منظور همکاری حداکثری واحدهای تابعه با مدیران کل مدیریت بحران استان های سراسر کشور نیز ارسال شده است.