• امروز سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
 • اداره کل مدیریت بحران استان هرمزگان

  دولت در خدمت رساني به زلزله زدگان يک رکورد جهاني را به ثبت رساند

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

  محمدنجار تصريح کرد: سرعت عمل دولت در خدمت رساني به هموطنان عزيز آسيب ديده در حوادث اخير به حدي بود که يک رکورد جهاني را به ثبت رساند اما متاسفانه برخي در داخل کشور از روي جهالت و همگام با دشمنان خارجي اقدام به اشاعه افکار منفي مي کنند.

  به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان مديريت بحران كشور وزير كشور در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت تصریح کرد: سرعت عمل دولت در خدمت رسانی به هموطنان عزیز آسیب دیده در حوادث اخیر به حدی بود که یک رکورد جهانی را به ثبت رساند اما متاسفانه برخی در داخل کشور از روی جهالت و همگام با دشمنان خارجی اقدام به اشاعه افکار منفی می کنند.
  وی خاطر نشان کرد: حساب دشمنان خارجی جداست اما تاسف برای آنانی است که در داخل کشور چشمانشان را بر روی حقیقت بسته اند و اقدام به تخطئه اقدامات دولت خدمتگزار در امدادرسانی به مردم عزیزمان می کنند.
  محمدنجار در ادامه با اشاره به اقدامات دولت در مقاوم سازی منازل و ساختمانها افزود: خوشبختانه در کشور با مقاوم سازی صورت گرفته شاهد خسارت و تلفات کمتری در زمان بروز حوادث طبیعی هستیم و این روند باید تا زمان صفر شدن تلفات ادامه پیدا کند.
  وزیر کشور در پایان از آمادگی کامل ستاد بحران با توجه به فصل سرد سال خبر داد و اظهار کرد: ستادهای بحران در سراسر کشور به صورت شبانه روزی آماده هستند تا در صورت بروز هرگونه حادثه ای امدادرسانی کنند.