• امروز سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
 • اداره کل مدیریت بحران استان هرمزگان

  همکاري در راههاي کشور از مرزهاي استاني فراتر رود

  فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
  altمهندس قدمي گفت: همکاري مضاعف ميان دستگاههاي متولي در زمينه احيا و بازگشايي راههاي کشور در فصل سرما و يخبندان بايد مرزهاي استاني را پشت سر بگذارند.


  به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان مديريت بحران كشور؛ مهندس حسن قدمی رییس سازمان مدیریت بحران کشور روز دوشنبه در نشست مشترک مدیران استان های معین شرق استان تهران، فرمانداران و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های دماوند، فیروزکوه و شمیرانات اظهار کرد: سال گذشته در مواجهه با بحران های مختلف آب و هوایی بخصوص در فصول سرد سال در سراسر کشور وضعیت مناسبی نداشتیم.
  رییس سازمان مدیریت بحران کشور بر لزوم همكاري استان ها در زمان بروز حوادث تاکید کرد و گفت: برگزاری نشست ها و جلسات پیش از وقوع حوادث و ایجاد هماهنگی های لازم بین دستگاه های متولی هلال احمر، پلیس راه، اداره راه و شهرسازی و اورژانس در این خصوص واجب و ضروری است.
  دبير شورايعالي مديريت بحران كشور با اشاره به لزوم تعیین فرمانده حادثه پیش از وقوع حوادث و بحران ها گفت : باید با تعیین فرمانده بحران در مناطق مرزی استان ها و شهرستان ها، انجام هماهنگی ها، استفاده از نیروهای کمکی مدیریت برای کاهش هزینه ها، کارنامه و عملکرد درخشانی از خود به جا بگذاریم.

  مهندس قدمي خاطر نشان كرد: اين نشست ها تداوم خواهد داشت و در اولين فرصت جلسه اي با حضور معاون وزير راه و شهرسازي و رييس كارگروه حمل و نقل و نيز رييس کارگروه امداد و نجات و آموزش همگاني برگزار خواهد شد.